f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

Młodzieżowy/dziecięcy rejs morski Chorwacja (10-14 lat i 14-19 lat) 22-29.07.2023 – brak miejsc

Młodzieżowy/dziecięcy rejs morski Chorwacja (10-14 lat i 14-19 lat) 22-29.07.2023 – brak miejsc

2790ZŁ / za osobę
(0 Reviews)

Miejsce:

Chorwacja

Wiek:

10-14 lat i 14-19 lat

Cena:

2790 pln* + lot i dojazd

Zaliczka 1200 zł płatna ratach w 2 ratach (50% w ciągu 7 dni od rezerwacji i 50% po 30 dniach). Pozostała kwota do zapłaty 45 dni przed wyjazdem.

Jeśli chcecie:

aby Wasze dzieci rozpoczęły niezwykłą morską przygodę, poznały nowe lądy i morza pod okiem doświadczonych skipperów/wychowawców, na bezpiecznym, nowoczesnym i komfortowym jachcie – zapraszamy!

W programie między innymi:

 • relaks w najbardziej malowniczych zakątkach Chorwacji,
 • kąpiele,
 • nurkowanie,
 • supy,
 • zwiedzanie i plażowanie,
 • gry i zabawy na wodzie i lądzie,
 • szanty i morskie opowieści.

Podczas rejsu:

poznamy zasady bezpiecznego żeglowania po morzu, będziemy pełnić wachty pokładowe i kambuzowe, odwiedzimy ciekawe porty i malownicze miejsca Chorwacji, spędzimy czas aktywnie, z fajnymi ludźmi.

REJS – ogólne zasady

Rejs przeznaczony dla dzieci/młodzieży (mamy 2 jachty), którzy mają za sobą minimalne doświadczenie żeglarskie (zajęcia, kursy, rejsy śródlądowe). Nasza formuła umożliwia uczestnikom spędzanie czasu w gronie rówieśniczym, uczestniczenie w aktywnościach odpowiednich dla wieku, a zarazem wiele niezwykłych doświadczeń związanych z przebywaniem na jachcie morskim. Zapewniamy odpowiednią opiekę skipperów przygotowanych do pracy z dziećmi. Podczas rejsu cała załoga bierze czynny udział w życiu jachtowym, są wyznaczone wachty, obowiązuje morska etykieta. Wspólnie wypełniamy dziennik jachtowy, wyznaczamy kurs, prowadzimy nawigację, utrzymujemy porządek na jachcie. Po rejsie wystawiamy opinię z rejsu, która przyda się przy aplikacji na stopnie żeglarskie. Odwiedzimy minimum 2 mariny zlokalizowane na szlaku żeglarskim, pozostałe noce spędzimy w malowniczych zatokach na kotwicy lub zakotwiczymy. Zwiedzimy atrakcje turystyczne Chorwacji – tak, by rejs stał się dla dzieci niezapomnianym przeżyciem.

Wyżywienie

Uczestnicy mają do dyspozycji kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę, bieżącą wodę pitną, czajnik elektryczny, zestaw naczyń, garnków oraz wszelkich akcesoriów kuchennych. Żeglarze pod opieką kapitana i oficera są podzieleni na wachty kambuzowe. Posiłki przygotowujemy na jachcie z produktów zakupionych przed i podczas rejsu. Dbamy o zdrowe i różnorodne pożywienie oraz nawodnienie organizmu. Poza trzema głównymi posiłkami, podczas żeglowania możemy przygotowywać sobie różne przekąski.

Bezpieczeństwo

Nasz jachty posiadają pełne, wynikające z surowych wymogów administracji morskiej, wyposażenie w środki bezpieczeństwa i komunikacji satelitarnej. Każdy uczestnik posiada indywidualną, kamizelkę ratunkowa z uprzężą. Uczestnicy przechodzą szkolenie z bezpieczeństwa na wodzie. Trasę rejsu dostosowujemy do warunków i prognoz pogodowych. Dwóch doświadczonych skipperów – opiekunów z uprawnieniami wychowawcy i kierownika wypoczynku, a także ratownika medycznego zapewnia w pełni bezpieczne żeglowanie i pobyt. Każdy uczestnik rejsu posiada ubezpieczenie kosztów leczenia, na jachtach znajduje się również dobrze wyposażona apteczka.

Warunki bytowe

Uczestnicy są zakwaterowani w kabinach oraz mesie, jachty posiadają łazienki z WC i prysznicami. Z pryszniców będziemy też korzystali w odwiedzanych portach.

Kadra i opieka

Gwarantujemy świetnie wyszkoloną kadrę skipperską, składającą się z praktyków, instruktorów żeglarstwa i wychowawców.

Kapitan Dawid Penier – Instruktor żeglarstwa i kapitan jachtowy, instruktor nurkowania, kapitan motorowodny, ratownik WOPR, wychowawca i kierownik wypoczynku. Certyfikat SRC i LRC, Bogate doświadczenie zdobyte podczas rejsów na wszystkich akwenach świata z bardzo dobrym podejściem do młodzieży i ogromną wiedzą specjalistyczną.

Marcin Michalik – Żegluje od 6 go roku życia, ponad 10 lat spędził żeglując regatowo w Yacht Klubie Polski W-wa (członek kadry narodowej w klasie 420 i 470) doświadczenie morskie zdobył podczas rejsów po Bałtyku, Morzu Północnym i Śródziemnym.

Trasa rejsu (może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne i decyzje kapitanów)

Pierwszy dzień: SUKOSAN – przyjazd, zakwaterowanie, prowiantowanie, szkolenie żeglarskie i z bezpieczeństwa, kolacja

Drugi dzień: Zadar, zwiedzanie starego miasta i Morskich Organów, nocowanie na wyspie Kali

Trzeci dzień: Rejs do Parku Narodowego Kornati, Bożava

Czwarty dzień: Rejs wzdłuż Archipelagu Kornati, wizyta w Parku Narodowym Kornati na wyspie Długi Otok. To wyjątkowe miejsce w Europie i jedna z największych atrakcji żeglarskich w Chorwacji. Archipelag Kornati wyróżnia się niezwykle urzekającym, wręcz księżycowym krajobrazem. Pionowe, białe skały przy brzegach wysepek, gładkie i białe płyty wapienne, malownicze i skaliste klify i zatoczki, przyroda nietknięta jeszcze przez masową turystykę. W planie kąpiele w krystalicznie czystej wodzie, nurkowanie i plażowanie.

Piąty dzień: Privic Luka 

Szósty dzień: Tribunj – Stara część miasta znajduje się na wyspie i jest połączona z lądem kamiennym mostem. Tribunj został założony przez uciekinierów z okolicznych wiosek. Można tu zobaczyć takie zabytki jak kościół świętego Mikołaja, turecki fort Jurjevgrad, ruiny kościoła Najświętszej Marii Panny. 

Siódmy dzień: Rejs powrotny do SUKOSAN, uroczyste zakończenie, pakowanie

Ósmy dzień: powrót do Polski.

Nasze jachty:

Avi I Adrianna – 4 kabiny, 10 miejsc

Sun Odyssey 45 – 4 kabiny, 10 miejsc

Jeanneau Sun Odyssey 45 | AviJeanneau Sun Odyssey 45 | AviJeanneau Sun Odyssey 45 | Avi

Cena

2790 pln* + lot, dojazd, bilety wstępu, ew. pościel

Zaliczka 1200 zł płatna ratach w 2 ratach (50% w ciągu 7 dni od rezerwacji i 50% po 30 dniach). Pozostała kwota do zapłaty 45 dni przed wyjazdem.

 • usługi i opiekę skippera wychowawcy
 • pełne wyżywienie (posiłki przygotowywane na jachcie)
 • można wziąć swój śpiwór
 • opłaty portowe i paliwowe
 • transit log (sprzątanie jachtu)
 • realizację trasy i programu rejsu
 • opinię z rejsu
 • ubezpieczenie (KL, NNW)
 • dojazdu – organizujemy dla uczestników samolot oraz bus do mariny – razem ok. 1400 pln (nie mamy wpływu na bieżące ceny biletów, na prośbę uczestnika pomagamy w ich zakupie, każdy uczestnik może je też kupić samemu)
 • wstępu do muzeów, parków -ok 100pln – płatne gotówką w euro na miejscu
 • pościeli -70pln/os -płatne gotówką przy wyjeździe, można mieć własny śpiwór
 • dojazdu do mariny 90 pln/os płatne gotówką przy wyjeździe

Rejs dziecięcy

Rejs młodzieżowy

Warunki uczestnictwa i rezerwacji w imprezach organizowanych przez Akademię 2zywioly

 

*cena obowiązuje przy kursie za euro < 4,85 pln 

 

AKADEMIA 2 ŻYWIOŁY, 03-932 Warszawa, ul. Katowicka 19
Marcin Michalik, e-mail: biuro@2zywioly.pl, tel. 601 225 686

 

UBEZPIECZENIE dodatkowe od rezygnacji z podróży:
Dostępne jest dodatkowe  ubezpieczenie od rezygnacji z podróży, zapewniające zwrot dokonanych wpłat w 100% m. in. w przypadku zachorowania lub kwarantanny, nawet bezpośrednio przed wyjazdem. Współpracujemy z firmą Allianz S.A. (zgłoszenie do ubezpieczenia następuje przy rezerwacji wyjazdu) oraz z PZU SA – w celu przygotowania oferty prosimy o info na adres agencjapraga1@gmail.com