f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

Dziecięcy rejs morski Chorwacja + rodzice/dorośli 09-16.07.2022, 16-23.07.2022

Dziecięcy rejs morski Chorwacja + rodzice/dorośli 09-16.07.2022, 16-23.07.2022

2490ZŁ / za osobę
(0 Reviews)

Miejsce:

Chorwacja

Wiek:

10-14 lat (1 jacht)

rodzice/dorośli (2 jacht)

Cena:

2490 PLN * + lot i dojazd – jacht dziecięcy

2090 PLN * + lot, dojazd, kasa jachtowa – jacht dorośli

Jeśli chcecie:

aby Wasze dzieci rozpoczęły niezwykłą morską przygodę, poznały nowe lądy i morza pod okiem doświadczonych skipperów-wychowawców, na bezpiecznym, nowoczesnym i komfortowym jachcie – zapraszamy!

W programie między innymi:

 • relaks w najbardziej malowniczych zakątkach Chorwacji,
 • kąpiele,
 • nurkowanie,
 • supy,
 • zwiedzanie i plażowanie,
 • gry i zabawy na wodzie i lądzie,
 • szanty i morskie opowieści

Podczas rejsu:

poznamy zasady bezpiecznego żeglowania po morzu, będziemy pełnić wachty pokładowe i kambuzowe, odwiedzimy ciekawe porty i malownicze miejsca Chorwacji, spędzimy czas aktywnie, z fajnymi ludźmi.

REJS – ogólne zasady

Rejs przeznaczony dla dzieci, które mają za sobą minimalne doświadczenie żeglarskie (zajęcia, kursy, rejsy śródlądowe). Nasza formuła umożliwia uczestnikom spędzanie czasu w gronie rówieśniczym, uczestniczenie w aktywnościach odpowiednich dla wieku, a zarazem wiele niezwykłych doświadczeń związanych z przebywaniem na jachcie morskim. Zapewniamy odpowiednią opiekę skipperów przygotowanych do pracy z dziećmi. Podczas rejsu cała załoga bierze czynny udział w życiu jachtowym, są wyznaczone wachty, obowiązuje morska etykieta. Wspólnie wypełniamy dziennik jachtowy, wyznaczamy kurs, prowadzimy nawigację, utrzymujemy porządek na jachcie. Po rejsie wystawiamy opinię z rejsu, która przyda się przy aplikacji na stopnie żeglarskie. Odwiedzimy minimum 2 porty zlokalizowane na szlaku żeglarskim, pozostałe noce spędzimy w malowniczych zatokach na kotwicy. Zwiedzimy atrakcje turystyczne Chorwacji – tak, by rejs stał się dla dzieci niezapomnianym przeżyciem.

Wyżywienie

Uczestnicy mają do dyspozycji kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę, bieżącą wodę pitną, czajnik elektryczny, zestaw naczyń, garnków oraz wszelkich akcesoriów kuchennych. Żeglarze pod opieką kapitana i oficera są podzieleni na wachty kambuzowe. Posiłki przygotowujemy na jachcie z produktów zakupionych przed i podczas rejsu. Dbamy o zdrowe i różnorodne pożywienie oraz nawodnienie organizmu. Poza trzema głównymi posiłkami, podczas żeglowania możemy przygotowywać sobie różne przekąski.

Bezpieczeństwo

Nasz jachty posiadają pełne, wynikające z surowych wymogów administracji morskiej, wyposażenie w środki bezpieczeństwa i komunikacji satelitarnej. Każdy uczestnik posiada indywidualną, kamizelkę ratunkowa z uprzężą. Uczestnicy przechodzą szkolenie z bezpieczeństwa na wodzie. Trasę rejsu dostosowujemy do warunków i prognoz pogodowych. Dwóch doświadczonych skipperów – opiekunów z uprawnieniami wychowawcy i kierownika wypoczynku, a także ratownika medycznego zapewnia w pełni bezpieczne żeglowanie i pobyt. Każdy uczestnik rejsu posiada ubezpieczenie kosztów leczenia, na jachtach znajduje się również dobrze wyposażona apteczka.

Warunki bytowe

Uczestnicy są zakwaterowani w kabinach oraz mesie, jachty posiadają łazienki z WC. Z pryszniców będziemy korzystali w odwiedzanych portach.

Kadra i opieka

Gwarantujemy świetnie wyszkoloną kadrę skipperską, składającą się z praktyków, instruktorów żeglarstwa i wychowawców.

Kapitan Dawid Penier – Instruktor żeglarstwa i kapitan jachtowy, instruktor nurkowania, kapitan motorowodny, ratownik WOPR, wychowawca i kierownik wypoczynku. Certyfikat SRC i LRC, Bogate doświadczenie zdobyte podczas rejsów na wszystkich akwenach świata z bardzo dobrym podejściem do młodzieży i ogromną wiedzą specjalistyczną.

Marcin Michalik – Żegluje od 6 go roku życia, ponad 10 lat spędził żeglując regatowo w Yacht Klubie Polski W-wa (członek kadry narodowej w klasie 420 i 470) doświadczenie morskie zdobył podczas rejsów po Bałtyku, Morzu Północnym i Śródziemnym.

Trasa rejsu (może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne i decyzje kapitanów)

Pierwszy dzień: SUKOSAN – przyjazd, zakwaterowanie, prowiantowanie, szkolenie żeglarskie i z bezpieczeństwa, kolacja

Drugi dzień: wyspa Kali

Trzeci dzień: Zadar, zwiedzanie starego miasta i Morskich Organów

Czwarty dzień: Rejs do Parku Narodowego Krka – zwiedzanie sławnych wodospadów na rzece Krka

Piąty dzień: Rejs wzdłuż Archipelagu Kornati, wizyta w Parku Narodowym Kornati na wyspie Długi Otok. To wyjątkowe miejsce w Europie i jedna z największych atrakcji żeglarskich w Chorwacji. Archipelag Kornati wyróżnia się niezwykle urzekającym, wręcz księżycowym krajobrazem. Pionowe, białe skały przy brzegach wysepek, gładkie i białe płyty wapienne, malownicze i skaliste klify i zatoczki, przyroda nietknięta jeszcze przez masową turystykę. W planie kąpiele w krystalicznie czystej wodzie, nurkowanie i plażowanie

Szósty dzień: Rejs do Primošten Miasto z portem i centrum turystycznym położone na półwyspie między zatokami Raduča i Primošten. Zbocza w okolicy są pokryte przez znane primoszteńskie winnice. Miasto jest jednym z najładniejszych w Morzu Adriatyckim i jest znane swym centrem turystycznym Dalmacji. Zwiedzanie, plażowanie, gry i zabawy w wodzie i na lądzie

Siódmy dzień: Rejs powrotny do SUKOSAN, uroczyste zakończenie, pakowanie

Ósmy dzień: powrót do Polski

Nasze jachty:

Dla dzieci

Dla dorosłych – SUN ODYSEY 49 2008 LADY ANN

Cena

2490 PLN * + lot i dojazd – jacht dziecięcy

2090 PLN * + lot, dojazd, kasa jachtowa – jacht dorośli

 • usługi i opiekę skippera wychowawcy
 • pełne wyżywienie (posiłki przygotowywane na jachcie)
 • opłaty portowe i paliwowe
 • transit log (pościel, sprzątanie jachtu)
 • realizację trasy i programu rejsu
 • opinię z rejsu
 • ubezpieczenie (KL, NNW)
 • dojazdu – organizujemy dla uczestników samolot oraz bus do mariny – razem ok. 700-1000 pln (nie mamy wpływu na bieżące ceny biletów, na prośbę uczestnika pomagamy w ich zakupie, każdy uczestnik może je też kupić samemu)
 • wstępu do muzeów, parków 

opłata za koję w kabinie 2 osobowej, opieka skippera

tzw. kasy jachtowej (ok 150 euro/os.) na którą składają się:
• koszt posiłków – przygotowywane na jachcie z zakupionych produktów oraz wizyty w restauracjach (w tym posiłki kapitana)
• opłaty portowe i paliwowe;
• transit log (pościel, sprzątanie jachtu)
• taksy turystycznej 1,5 euro/os/dzień
• ubezpieczenia NW/KL
• dojazdu – pomożemy w zakupie biletów lotniczych oraz transferze z lotniska do mariny – razem ok. 700-1000 pln (nie mamy wpływu na bieżące ceny biletów, na prośbę uczestnika pomagamy w ich zakupie, każdy uczestnik może je też kupić samemu)
• kaucji zwrotnej – dzielonej na liczbę uczestników do zwrotu po rejsie

Aby dokonać rezerwacji należy przesłać na adres dagmara@2zywioly.pl poniższe dane:

Osoba zgłaszająca:

Imię i nazwisko 

PESEL

Adres mailowy

Nr telefonu

Adres zamieszkania

 

Osoba zgłaszana:

Imię i nazwisko 

PESEL

Adres zamieszkania

Warunki uczestnictwa i rezerwacji w imprezach organizowanych przez Akademię 2zywioly

 

*cena obowiązuje przy kursie za euro < 4,7 pln 

 

AKADEMIA 2 ŻYWIOŁY, 03-932 Warszawa, ul. Katowicka 19
Marcin Michalik, e-mail: biuro@2zywioly.pl, tel. 601 225 686

 * COVID 19  – jesteśmy przygotowani na spełnienie wytycznych MZ i MEN, uczestnikiem naszych wyjazdów możesz być jeśli:

 • jesteś zaszczepiony/a
 • masz negatywny wynik testu przed wyjazdem
 • jesteś ozdrowieńcem

Uczestnictwo w wyjeździe jest możliwe po spełnieniu aktualnych przepisów sanitarnych odwiedzanego kraju i Polski (wjazd/wyjazd).

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy z powodu ograniczeń związanych z COVID-19. Dokonane wpłaty nie przepadają, lecz w formie vouchera mogą być wykorzystane przy innym wyjeździe.

Dostępne jest ubezpieczenie od rezygnacji z podróży – w razie zainteresowania prosimy o info na adres dagmara@2zywiply.pl w celu przygotowania oferty.