TOP
Image Alt

Rejs wędrowny Żeglarski 1szy Krok Jeziorak (9-14 lat) 13-20.07.2024 i 20-27.07.2024

Rejs wędrowny Żeglarski 1szy Krok Jeziorak (9-14 lat) 13-20.07.2024 i 20-27.07.2024

2140PLN / na osobę
(0 Opinii)

Miejsce:

Iława

Wiek:
9 – 14 lat

Cena:

2140 pln

 

Zaliczka 700 zł płatna w ciągu 7 dni od rezerwacji. Pozostała kwota do zapłaty 30 dni przed wyjazdem.

 

Na wniosek Klienta (biuro@2zywioly.pl) płatność zaliczki może być rozłożona na 2 raty.

Będziemy sterować i refować, stawiać i luzować, bawić się i budować, grać i szantować, odwiedzimy ciekawe i niezwykłe miejsca. Wszystko pod opieką doświadczonych instruktorów.

W programie

Woda
• 8 dni rejsu na 6-8 os. na nowoczesnych i bezpiecznych jachtach Antila 24, Twister, Janmor 28, Focus 800
• szkolenie żeglarskie w charakterze załogi oraz sternika, zabawy na wodzie i w wodzie
• na zakończenie regaty żeglarskie Long Distance

Sport
• gry i zabawy ruchowe, zawody sportowe, piłka wodna, frisbee

Inne
• szanty, ogniska, zajęcia rekreacyjne, gra terenowa, wieża widokowa, kąpiele

Szczegóły rejsu

Rejs ma charakter turystyczno-krajoznawczy i rekreacyjny, przeznaczony jest dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z żeglarstwem. Dlatego też żeglujemy bezpiecznie, na sprawdzonych jachtach, pod opieką doświadczonych instruktorów, a program dostosowany jest do wieku i umiejętności uczestników.
Trasa naszego rejsu prowadzi po najpiękniejszych akwenach i zakątkach jeziora Jeziorak oraz okolic. W czasie rejsu odwiedzimy porty, malownicze bindugi oraz najciekawsze, mało uczęszczane miejsca. W czasie pełnych wrażeń 8 dni poznasz nowych ciekawych ludzi i wesoło spędzisz czas. W trakcie rejsu prowadzimy szkolenie żeglarskie: sterowanie jachtem, nawigacja, bezpieczeństwo na wodzie, pierwsza pomoc pod okiem doświadczonych instruktorów.

Program (dostosowany do wieku uczestników)

Rejs zaczyna się i kończy w Iławie. Trasa rejsu uzależniona jest w dużej mierze od warunków atmosferycznych, jednak czas, który spędzamy na wodzie gwarantuje poznanie najważniejszych i najciekawszych miejsc. Odwiedzimy Iławę, Makowo, Siemiany, największą wyspę śródlądową w Europie „Wielka Żuława”, Lipową, Gubławki, tzw. Hawaje i Mały lub Duży Gierczak. W trakcie trwania rejsu uczestnicy poznają tajniki żeglugi, biorąc aktywny udział w życiu jachtowym, wieczorami, dla chętnych prowadzimy prelekcje z zakresu teorii żeglowania, bezpieczeństwa, pierwszej pomocy, etykiety jachtowej. Na lądzie uczestnicy również nie będą się nudzić. Przewidzieliśmy ogniska z szantami, gry i zabawy terenowe, zajęcia sportowe, konkursy i turnieje, zwiedzanie miejsc do których dopłyniemy.

Dokumenty

• legitymacja szkolna dla dzieci
• patent żeglarski jeżeli posiadasz
• karta kwalifikacyjna

Lekarstwa

Jeżeli zażywasz regularnie lekarstwa to pamiętaj, aby koniecznie poinformować o tym komandora rejsu i sternika. Na obozie posiadamy dobrze zaopatrzona apteczkę. Weź te lekarstwa, które regularnie zażywasz.

Zasady bezpieczeństwa

Podczas Rejsu zwracamy wielką uwagę na aspekt bezpieczeństwa, każdy jacht wyposażony jest w komplet środków ratunkowych, sternicy są w ciągłym kontakcie z komandorem rejsu, wszyscy uczestnicy poznają podstawowe węzły ratownicze. Codziennie przed wypłynięciem jest zebranie kadry i omawiane są warunki pogodowe oraz niebezpieczeństwa na szlaku. Kąpiemy się jedynie pod nadzorem ratownika.

Sprzęt

Jachty na których pływamy podczas obozów żeglarskich posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa i środki ratunkowe. Na każdym jachcie jest pełen komplet naczyń kuchennych, bezpieczna butla gazowa i oświetlenie. Wszystkie jachty przed każdym turnusem są dokładnie sprawdzane pod względem bezpieczeństwa i komfortu.

Co zabrać na rejs

Co zabrać na rejs żeglarski

Cena zawiera:

  • Realizację programu dostosowaną do wieku uczestników i warunków atmosferycznych
  • Czarter jachtów, Opiekę doświadczonych sterników, instruktorów żeglarstwa
  • Nocleg na nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych jachtach typu Antila, Twister, Janmor
  • Całodzienne wyżywienie: śniadania i kolacje przygotowywane na podczas postojów z zakupionych produktów, obiady – catering
  • Ubezpieczenie NNW

Płatne dodatkowo:

  • Dojazd, istnieje możliwość dojazdu PKP z i do W-wy wraz z instruktorami – koszt 90 pln
  • kosztu pryszniców ok 40 pln

13-20.07.2024

20-27.07.2024

Warunki uczestnictwa i rezerwacji w imprezach organizowanych przez Akademię 2zywioly

AKADEMIA 2 ŻYWIOŁY, 03-932 Warszawa, ul. Katowicka 19
Marcin Michalik, e-mail: biuro@2zywioly.pl, tel. 601 225 686

 

UBEZPIECZENIE dodatkowe od rezygnacji z podróży:
Dostępne jest dodatkowe  ubezpieczenie od rezygnacji z podróży, zapewniające zwrot dokonanych wpłat w 100% m. in. w przypadku zachorowania lub kwarantanny, nawet bezpośrednio przed wyjazdem . Współpracujemy z firmą Allianz  S.A. (zgłoszenie do ubezpieczenia następuje przy rezerwacji wyjazdu).

You don't have permission to register